Tutaj jesteś: O Firmie»

O Firmie


Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Jeżeli cenią sobie Państwo wysoką jakość oraz profesjonalizm zapraszamy do zapoznania się z nią.

Nasza firma działa na ryku od 2007 roku. Początkowo produkowaliśmy wyłącznie kolumny głośnikowe. Najważniejszym modelem w ofercie kolumn są monitory referencyjne AVALANCHE. Dbamy o to by zestawy głośnikowe zbudowane były z najlepszych komponentów. W naszych kolumnach głośnikowych często znajdą Państwo głośniki wstęgowe i cewki taśmowe.

W 2009 roku wprowadziliśmy do oferty unikalne na skalę światową panele akustyczne serii GRAND. Panele te umożliwiają zarówno tłumienie jak i rozpraszanie fali dźwiękowej. Możliwe jest regulowanie proporcji tłumienia do rozpraszania. Posiadamy przedstawicieli w Niemczech, Francji, Szwecji, Finlandii, Norwegii, Danii, Anglii, Singapurze, Kanadzie. 

Nowością w ofercie są platformy antywibracyjne oparte na izolatorach sprężynowych. 

Posiadając stały dostęp do dobrze wyposażonej stolarni wykonujemy także meble audio - głównie stoliki ale także nietypowe rozwiązania takie jak szafki na płyty które posiadają tłumione drzwiczki które mogą służyć jako panel akustyczny. 

Zapraszamy wszystkich do współpracy.