Tutaj jesteś: Oferta»Wzmacniacze»Wzmacniacz tranzystorowy BALTLAB EPOCA 3»

Wzmacniacz tranzystorowy BALTLAB EPOCA 3


Epoca 3 jest urządzeniem opartym na konstrukcji swojego prekursora o tej samej nazwie. Znakomity rodowód gwarantuje zachowanie najbardziej cenionych właściwości brzmieniowych poprzednika. Dzięki zmianom zastosowanym w układzie wzmacniacza, w którym zmieniono tranzystory stopnia sterującego i wyjściowego oraz znacznie powiększonej mocy zasilacza, uzyskano dużą poprawę brzmienia. Zastosowano dwa transformatory toroidalne o mocy 350 VA każdy. Większa precyzja w całym paśmie odtwarzanych częstotliwości to atrybuty nowego wzmacniacza.

Wzmacniacz wyposażony jest w wejścia zbalansowane XLR oraz zdalne sterowanie. Aktualnie wzmacniacz Epoca 3 jest dostępny tylko w wersji z płytą czołową z naturalnego aluminium.

Naszym zdaniem - Baltlab to rewelacyjny wzmacniacz zarówno w kategorii jakości wykonania jak i rewelacyjnego brzmienia. Brzmienie niezwykle klarowne, z niesamowicie pulsującą podstawą basową. Dzięki temu można je określić jako niezwykle "soczyste i świeże". Wzmacniacz sprawdzi się zarówno w energicznych nagraniach z muzyka rockową jak i w odtwarzaniu nagrań z muzyką kameralną.

W trakcie prób odsłuchowych ze wszystkimi naszymi kolumnami chcieliśmy wyłonić te które spasują się z nim najlepiej, jednak okazało sie to zadaniem niewykonalnym. Epoca 3 okazała się być wzmacniaczem bardzo równo grającym, niezależnie od modelu podpiętych kolumn.  Wyciągała ich brzmienie w nieznane nam do tej pory rejony.

  • - Specyfikacja techniczna:
  • - Moc znamionowa @ 8/4 Ohm : 100/160W
  • - Zniekształcenia THD : <0,015%
  • - Oporność wyjściowa : 0,3 Ohm
  • - Wymiary : 105 / 450 / 380mm
  • - Masa : 16kg